Beko RCNE 560 E60 ZGWHN Zobrazit v plné velikosti

Beko RCNE 560 E60 ZGWHN

Pouze osobní odběr 

Jaroměř

cena na vystavený 

 kus

 

 


Více informací

1 produkt je na skladě

Upozornění: poslední kus skladem!

22 000,00 Kč

29 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Předchozí
Následující

Chladnička s objemem 356 litrů

Chladnička s objemem 356 litrů vám umožní uložit velké množství potravin. K dispozici máte 3 skleněné police a jednu polici pro uložení lahví. Má dvě plastové zásuvky s funkcemi EverFresh+ a HarvestFresh, které jsou ideální pro uskladnění ovoce a zeleniny. Na dvířkách jsou umístěny tři průhledné poličky - ideální pro uložení vajíček, nápojů či jiných menších surovin. Ovládání chladničky je umístěno zvenku pomocí přehledného LCD displeje.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazničkou s objemem 158 litrů. Je vybavena třemi zásuvkami pro mražení potravin, které jsou vyjímatelné. Její mrazicí kapacita je 6,5 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je až 24 hodin.

NeoFrost

Máte dojem že potraviny v chladničce jsou vysušené a ztvrdlé? Na rozdíl od NoFrost chlazení, které potraviny vysušuje, technologie NeoFrost využívá dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení se dvěma ventilátory dokáže udržet studený a vlhký vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvosti potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké mražení potravin v mrazničce. Potraviny vám tak vydrží dlouhodobě čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvých potravin a v mrazničce bude sucho pro uchování zmrazených potravin. A to bez nutnosti odmrazování.

EverFresh+

Beko chladničky s přihrádkou EverFresh+ pomáhají minimalizovat ztráty vlhkosti a stabilizovat teplotu pomocí vzduchových kanálů. EverFresh+ poskytuje nejlepší podmínky pro uchovávání ovoce a zeleniny tak, aby si zachovaly dlouhou čerstvost. 

HarvestFresh

Ovoce a zelenina jsou plné vitamínů a měli bychom je jíst každý den. Ale jak je uchovat bez nutnosti jejich častého nakupování? Přihrádka HarvestFresh™ je vybavena speciálním světelným režimem, který kopíruje střídání světla v průběhu celého dne. To udrží v provozu přirozené procesy v ovoci a zelenině a uchová se tak i mnohem více vitamínů, jako kdyby byly jen zavřené ve tmě. Zdravý pokrm je tak zajištěn a návštěvu obchodu můžete odložit.

Tichý provoz invertorového kompresoru

Chladnička značky Beko RCNE560E60ZGWHN se řadí mezi tiché spotřebiče, jelikož její hlučnost dosahuje pouze 38 decibelů. Vnitřek ukrývá výkoný a úsporný ProSmart invertorový kompresor, který oproti jiným kompresorům má delší životnost a nižší spotřebu energie.

Funkce HomeWhiz

Chladničku dokážete ovládat pomocí mobilní aplikace HomeWhiz. Na dálku tak můžete zkontrolovat fungování chladničky. Aplikaci je třeba nainstalovat do mobilního telefonu.