Gorenje WESI62AS Zobrazit v plné velikosti

Gorenje WESI62AS

Osobní odběr 

 v Jaroměři

Doprava po dohodě

 tel: 732 837 983

Více informací

2 zboží je na skladě

Upozornění: poslední kus skladem!

7 000,00 Kč

19 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Předchozí
Následující

Popis produktu

předem plněná pračka • kapacita 6 kg • energetická třída A • 1 200 ot./min. • 15 let záruka na motor • český panel • parní praní • funkce AddClothes – pro přidávání prádla v průběhu praní • technologie bubnu SnowFlake – pro šetrné a efektivní praní • program DrumClean – pro vůni a svěžest prádla • odložený start • V × Š × H: 85 × 60 × 47 cm

 

Gorenje WESI62AS PowerDrive

 

Pračka z řady Essential od značky Gorenje poskytuje perfektní péči o vaše oblečení. Tato 60 cm úzká pračka, plněná předem, má kapacitu 6 kg prádla a vybavena je vlnovým profilem bubnu se speciálními 3D žebry, které zajistí jemné zacházení s oblečením a minimalizují jeho pomačkání. Pračka obsahuje také výkonný a zároveň tichý invertorový motor PowerDrive, který zvyšuje efektivitu, úsporu energie a prodloužení životnosti. Je také vybavena vylepšeným a bezpečnějším topným tělesem s ochranou proti přehřátí.

Stabilní, tichá a úsporná 

Pračka Gorenje WESI62AS PowerDrive je osazena bočními a spodními panely StableTech, které napomáhají větší stabilitě a menším vibracím pračky během pracího cyklu. Díky technologii StableTech dosahuje pračka velmi nízké hladiny hluku, a to i při nejvyšších otáčkách (1 200 ot./min) - pouhých 74 dB. Díky spotřebě 44 kWh na 100 cyklů se řadí do druhé nejúspornější energetické skupiny A. Na 1 prací cyklus si pak vyžádá 44 litrů vody.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Šetrné praní a minimální pomačkání prádla díky vlnovému profilu bubnu pračky SnowFlake
  • SteamTech technologie – dodatečné přidání páry na konci programu 
  • Funkce AddClothes – možnost přidání/odebrání prádla v průběhu praní 
  • Program DrumClean – samočistící program odstraní bakterie z pračky

 

 

 

Efektivní, šetrné, úsporné a tiché praní s pračkou Gorenje. 

 

 15 let záruka na motor

Společnost Gorenje vám prodlouží záruku na invertorový motor pračky až na 15 let! Stačí, když po nákupu zaregistrujete svůj nový spotřebič přímo na stránkách výrobce.

  

 


 

Praní efektivní, přesto šetrné

Buben pračky je vybaven technologií SnowFlake, jehož profilování s 3D žebry je inspirováno vlnami oceánu. Tato technologie je navržena za účelem maximální efektivity a zároveň maximální šetrnosti praní, čímž samozřejmě napomáhá nejen čistotě a svěžesti vašeho oblečení, ale také jeho delší životnosti. Povrchová úprava bubnu pračky rovněž výrazně snižuje pomačkání prádla, a proto vám často ulehčí od starostí se žehlením


 

Prádlo vždy voňavé a svěží díky samočisticímu programu DrumClean

 Občasné praní při nízkých teplotách vytváří hostinné prostředí pro rozvoj bakterií v bubnu pračky. Proto byl stvořen program DrumClean, který zvládne veškeré bakterie odstranit a udržovat prostor bubnu pračky sterilní. Tím zajistí, že vaše prádlo bude vždy vonět svěžestí


 

Jemnější prádlo bez pomačkání díky funkci SteamTech

Funkce SteamTech na konci pracího programu dodatečně přidá do bubnu pračky páru, a tím sníží tvorbu záhybů a dodá prádlu svěžest. Technologie SteamTech rovněž odstraní pachy a bakterie. Vaše oblečení tedy bude vždy důkladně čisté a jemné na dotek. 


 

Málo času na praní? Žádný problém! 

Potřebujete rychle vyprat? Čas je velice cenná komodita, a proto výrobci pračky vytvořili několik programů, díky kterým vyperete rychle, ale stále velice efektivně. Nejrychlejší praní vám umožní program Rychlý 20', který trvá pouhých 20 minut. Další z nabídky svižných programů je například PowerWash 59', který prádlo vypere intenzivně a efektivně za méně než hodinu.


 

Programy každodenní i mimořádné potřeby

Pro vaše znečištěné prádlo je k dispozici 16 specializovaných programů. Základní programy: Bavlna, Program pro ruční praní a vlnu, Mix syntetika. Mezi další programy patří Domácí mazlíčci, Extra hygiena, Dětské prádlo, Denní praní, Eco 40–60 °C, Rychlý 20', PowerWash 59', Program pro košile, Polštáře. K dispozici jsou i speciální programy jako Samočisticí program bubnu pračky DrumClean, Spin/drain, AddClothes, Máchání/aviváž.